Night Power 2016 | O NAS
13
page,page-id-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

O NAS

NIGHT POWER

Informacje


Racing Logistics sp. z o.o. głównym profilem naszej firmy jest organizacja imprez masowych tj. wyścigi samochodowe, gale boksu i MMA, oraz imprezy okolicznościowe. Naszym flagowym produktem jest impreza NIGHT POWER, którą organizujemy w różnych miastach Polski od 2011 roku. Jako jedyna firma w Polsce wielokrotnie zamykaliśmy główne arterie polskich miast w celu organizacji legalnych, nocnych wyścigów ulicznych. W roku 2016 impreza NIGHT POWER rozrosła się do dwudniowej imprezy, której głównym tematem są branżowe targi motoryzacyjne, wyścigi i drifting.
Bardzo lubimy wyzwania, więc staramy się co roku podnosić poziom organizowanych przez nas imprez. Rok 2016 jest rokiem szczególnym, ponieważ jako pierwsi w Polsce organizujemy pokazy driftingu na dachu Galerii Handlowej w stylu F&F Tokyo Drift.

Założycielem oraz Prezesem Racing Logistics sp. z o.o. jest Łukasz Wierciński – pasjonat motoryzacyjny, który dzięki szalonym pomysłom i konsekwentnym dążeniem do celu, zbudował “od zera” jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wyścigowych w Polsce – imprezę NIGHT POWER.

o-nas

W roku 2014 otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu Skrzydła Biznesu 2014 za zajęcie 6 miejsca w regionie Warmińsko-Mazurskim dla mikroprzedsiębiorstw.

rlp

W roku 2012 otworzyliśmy własne studio do zmiany koloru samochodów oraz przyciemniania szyb – Racing Logistics Performance. Przez kilka lat okleiliśmy już ponad 200 samochodów, a część z nich bierze udział w wielu różnych imprezach wyścigowych na terenie Polski i Europy. Do każdego z oklejanych u nas aut podchodzimy z największą starannością i staramy i aby każdy samochód, który opuszcza nasze studio, był “dziełem sztuki na kołach”.