Night Power 2016 | DRIFT
21679
page,page-id-21679,page-child,parent-pageid-2,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

DRIFT

NIGHT POWER

Tego jeszcze nie widziałeś…

• DYM

• PALONA GUMA

• ADRENALINA

Drifting – „technika jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu”

Po raz pierwszy w Polsce przygotowujemy specjalny tor do driftu, który będzie zlokalizowany na dachu Galerii Warmińskiej. Specjalnie przygotowana trasa doskonale odzwierciedli klimat z filmu Szybcy i Wściekli Tokyo Drift. W pokazach kontrolowanego poślizgu zobaczymy zawodników z STW Drift TEAM – jednego z najlepszych TEAM-ów driftingowych w Polsce. Strefa serwisowa bolidów również będzie zlokalizowana na dachu Galerii Warmińskiej.

Kilkaset koni mechanicznych, jak najmniejsza waga i kierowca który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to,  by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości.
Szaleństwo? NIE – DRIFT !!!

DRIFTING to połączenie zapierającego dech w piersi przyśpieszenia, precyzji godnej najlepszego zegarmistrza i adrenaliny. To nie tylko poszukiwanie granic ludzkiej możliwości i najbardziej widowiskowa dyscyplina sportu motorowego, to sposób na życie, to pasja. My już się uzależniliśmy. Przeraźliwy ryk silnika wprowadzanego na najwyższe obroty to muzyka dla naszych uszu. Rozpływamy się nad zapachem palonej gumy, wiwatujących kibiców i ekstremalnych doznań, których dostarczają starty. Możemy od rana do nocy jeździć bokiem napędzani emocjami.

STW-2

Paweł “Troll” Trela

Drifter, licencjonowany kierowca rajdowy, konstruktor, specjalista od budowy klatek bezpieczeństwa w samochodach sportowych. Multimedalista Drifintowych Mistrzostw Polski, od lat konsekwentnie budujący swoją karierę międzynarodową.  Przygodę w driftingu rozpoczynał w 2007r. od startów Fordem Sierrą.  Przez 4 sezony (lata 2009-2012) nieprzerwanie na podium klasyfikacji generalnej Driftingowych Mistrzostw Polski. W 2011 wywalczył tytuł Dritingowego Mistrza Polski. Od 2010 regularnie startuje za granicami. Na podium stawał podczas zawodów w Anglii, we Włoszech, Rumunii, Danii, na Litwie, na Węgrzech i w Irlandii. W 2013 trzeci zawodnik międzynarodowej klasyfikacji generalnej Eastern Europe Drift Championship. Za swój największy dotychczasowy sukces uważa zdominowanie zawodów podczas górskiej rudny driftingowej w Karpaczu oraz zwycięstwo u stóp stadionu Wembley w Londynie. Wszystkie swoje samochody do startów przygotowuje samodzielnie.

FB-foto-TRELA-2

POKAZY KASKADERSKIE

W przerwach między driftingiem zobaczycie na torze 3 czołowych zawodników Stundu motocyklowego w tym Mistrza Świata 2015! Kaskaderzy pokażą co to znaczy „stanowić jedno” z motocyklem w kompilacji układów skomplikowanych figur na motocyklach oraz pokażą, że nie tylko autem można driftować.

beku-2

Wojciech „BEKU” Kozioł

20. miejsce Mistrzostw Świata Stunt Grand Prix 2014 fed. Ekstremalnych Sportów Motocyklowych, 6. miejsce w Mistrzostwach Polski PSC CUP 2015 (Mistrzostwa Polski), 4 miejsce Bielawa MOTOSHOW 2014, 4. miejsce Bielawa MOTOSHOW 2013, 3 miejsce Bielawa Motoshow 2012. Członek jednej z najstarszych Ekip w Polsce “WHEELIEHOLIX”, członek INFAMOUS TEAM. Trenuje od 2005. Aktualnie jeździ na motocyklu TRIUMPH STREET TRIPLE 675. Wielokrotnie gościł na imprezach NIGHT POWER.

Marcin „Korzeń” Głowacki

Złoty medalista Mistrzostw Świata Stunt Grand Prix 2015 fed. Ekstremalnych Sportów Motocyklowych oraz potrójny Mistrz Polski 2013-2015 w Stuntridingu czyli jeździe ekstremalnej na motocyklu. Trenuje od 10 lat, aktualnie na motocyklu Kawasaki zx6r 636 2015

Piotruś-2

Piotr „Piotruś” Zalewski

Lat 13, jeździ na motorze od trzeciego roku życia. 8. zawodnik Polisch Stunt Cup Puchar Polski w klasie nie regulaminowej o poj. motocykla do 550 cm sześciennych. Najmłodszy zawodnik w Polsce członek grupy Wheelieholix doskonale znany z poprzednich edycji imprezy NIGHT POWER. KTM Duke 390.